Grafika Komputerowa

Grafika komputerowa jest moją pasją od wielu lat. Zapraszam do obejrzenia moje portfolio. Jeśli spodoba Ci się to co robię – napisz do mnie! Może razem stworzymy coś niesamowitego?

Współpraca w szerokim zakresie

Bardzo często zdarza się, że obsługuje firmy w szerszym zakresie niż tyko jeden projekt typu ulotka czy plakat. W tym dziale znajdziecie przykłady takich zleceń ;). Czasami zdarzają się dość nietypowe formy współpracy – na które jestem zawsze otwarta! Nie lubię się nudzić, więc różnorodna praca jest dla mnie idealna ;). I hope you will like all! Have fun 😉

Ulotki/Plakaty itp. itd

Tak jak w temacie – czyli wszelkiego rodzaju ulotki, plakaty, zaproszenia, broszury, biuletyny i inne podobne projekty. Tutaj jednak współpraca z firmami ograniczała się najczęściej do jednego projektu.

Różne inne ciekawe projekty

Stworzyłam tu osobną kategorie, ponieważ mimo iż najczęściej była to jednorazowa współpraca projekty były w jakiś sposób nietypowe ;).

Heidenhainstrasse 13

Projekt poświęcony kreacji ilustracji do opowiadania Marty Magdaleny Lasik „Heidenhainstrasse 13”. Jego akcja zaczyna się w początkach lat trzydziestych. Celem było stworzenie ilustracji atrakcyjnych dla współczesnego odbiorcy, a jednocześnie oddających klimat z jakim można się było spotkać w tamtym okresie. Możecie tu zobaczyć proces projektowania postaci, ilustracji, okładki i innych elementów pozwalających na ostateczny skład opowiadania.

Rysunki/Digital Art

Moja przygoda z grafiką, zaczęła się właśnie od rysunku. Mimo iż pierwsze próby z kredkami świecowymi są już dawno zapomniane, to sama pasja została. Jak mam chwile bardzo chętnie bawię się zarówno w Digital Art, jak i bardziej tradycyjnie – ołówkiem, farbami i kredkami.

Mam nadzieję, że poczujecie w tych pracach moją miłość do rysunku :).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress